Nagy örömmel jelentjük be, hogy a Mit Játsszunk? vlog csapata kiállítóként ott lesz a novemberi Társasjátékok Ünnepén!
Ez a legnagyobb hazai társasjátékos rendezvény az évben, és mi már alig várjuk, hogy találkozzunk ott veletek!
A rendezvényen Győri Zoli minden társasjátéka megtalálható és megvásárolható lesz, magunkkal visszük a legfrissebben megjelenő darabokat is, amelyeket a standunknál – akár dedikáltan – be is szerezhettek!![]()
Sok izgalmas, játékos aktivitással és meglepetéssel várunk titeket: lesznek különleges nyereményjátékok, társasjátékos tetkók, videoforgatás, előadás és saját játékos asztalainknál végig pörög majd a parti… ééés
hamarosan további részletekkel jelentkezünk, sőt, készül egy videó is, amiben többet is mesélünk az eseményről és a programokról. ![]()
Ne maradj le! A jegyek már elérhetők a szervezőknél!
Jegyvásárlás itt
Találkozzunk novemberben a Millenáris B és D épületében, ahol kedvezményes társasjátékvásárlással, és többszáz kipróbálható társasjátékkal vár mindenkit a 12. Társasjátékok Ünnepe® és Társasjátékvásár!


